Kim jesteśmy?


Z przyjemnością i dumą przedstawiamy Państwu firmę Bratex Dachy, producenta rynien dachowych Struga. Nasza firma została założona w 1991 roku przez trzech braci i w takiej postaci trwa do dzisiaj. Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w centrali firmy w Dębicy skąd dystrybuujemy produkty do wszystkich punktów sprzedaży, także poza granicami kraju.

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku produkcji pokryć dachowych. Lwia część naszej oferty, to blachy szwedzkie Prelaq wytwarzane przez SSAB. Dzięki ścisłej współpracy ze światowej klasy producentem stali wysokowytrzymałej otrzymaliśmy szansę na wykorzystanie odpowiednich gatunków materiału by móc produkować system orynnowania zgodny nie tylko z europejskimi normami ale przede wszystkim oczekiwaniami dekarzy.

Rynny dachowe Struga, to nowatorskie podejście do sztuki projektowania systemów odwodnień. Zachowując dotychczasowe sprawdzone rozwiązania i wprowadzając innowacyjny tok myślenia stworzyliśmy system, którego elementy znakomicie składają się. System Struga pasuje do każdego dachu począwszy od betonowej dachówki poprzez blachę, a skończywszy na pokryciach ceramicznych.

Ideą Systemu Struga jest szybkie i skuteczne odprowadzania tysięcy litrów wody oraz stylowa integracja z pokryciem dachowym.

 

Rynna Struga

Nasz produkt – coś wyjątkowego w Europie

System Struga produkowany jest według europejskich norm budowalnych PN-EN 1462 oraz PN-EN 612.
Cały proces produkcji realizowany jest w oparciu o normę Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.