Zostań dealerem struga


Dlaczego System Struga zwiększy prestiż Twojej firmy?
Firma Bratex Dachy jest producentem stalowych pokryć dachowych od 1991 roku oraz producentem Systemu Orynnowania Struga. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala firmie wykorzystywać wszelkie znane metody organizacji biznesu i produkcji, aby tworzyć wyjątkowe produkty o najwyższej jakości.
Surowiec szwedzki, który jest integralnym elementem produkcji Bratex Dachy konsekwentnie buduje markę od 1996 roku.                                                                                                                                      Prowadzisz firmę budowlaną?
Zgłoś się do nas. Sprzedaż Systemu Orynnowania Struga, to przyjemne i pewne zajęcie – nasz produkt jest jednym z najlepszych i sprawi, że znajdziesz się w czołówce. Zasady panujące w firmie Bratex Dachy są otwarte na nowe powiązania gospodarcze. Rozległa sieć dystrybutorów handlowych firmy Bratex Dachy zapewnia jej silną i stabilną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym.
Konsekwentnie i aktywnie dążymy do rozwoju naszej sieci handlowej, która już dzisiaj składa się z ok 200 lokalizacji i tym samym jesteśmy bliżej Ciebie!
Współpraca z Bratex’em naprawdę opłaca się, ponieważ:
8

Bratex Dachy, to solidny i godny zaufania Partner

Nie zostawimy Cię w potrzebie i zawsze wspomagamy naszą współpracę;

Dostarczamy niezbędne materiały reklamowe i informacyjne

Dysponujemy własnym transportem aby dostarczyć Ci zamówiony materiał;

Nasz zintegrowany system informatyczny zapewni Twojej firmie wywiązanie się z umowy przed Klientem oraz aktualne informacje

Miła atmosfera pracy u nas w zakładzie przekłada się na spełnianie Twoich próśb, np. nowej reklamy, niezbędnych materiałów informacyjnych, wyjątkowego potraktowania zamówienia i wiele innych, na życzenie;

Masz szansę na rozwój, ponieważ Bratex Dachy może Cię wspierać pod różnymi postaciami

Nie musisz walczyć z konkurencją, bo stalowy System Orynnowania Struga posiada niezaprzeczalne zalety i coraz większa rzesza klientów dostrzega to zjawisko.


Nie zdecydowałeś się jeszcze? Brakuje Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania? Napisz śmiało do nas używając formularza kontaktowego lub poprostu zadzwoń do centrali firmy i porozmawiaj z Dyrektorem Generalnym, Kierownikiem Zakładu lub Kierownikim Działu Reklamy i Marketingu.
Liczymy na Twoje rozsądne podejście bowiem znamiona dalekosiężnej strategii biznesu ma tylko sprzedaż produktów o sprawdzonej jakości!